Kariera

Dołącz do nas!

Lubisz wyzwania? Szukasz miejsca gdzie kreatywność jest doceniana? Interesuje Cię nowoczesna technologia i jej wykorzystanie w ekologii, przyrodzie i zdrowiu?

Tu możesz zrealizować swoje marzenia !

Obecnie poszukujemy

LABORANT SPECJALISTA DS. GENETYKI

Zakres obowiązków:
Przeprowadzanie badań naukowych nad bakteriami z wykorzystaniem technik PCR, elektroforezy, genotypowania, sporządzanie raportów z badań.
Opis oferty: praca stała
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia pracy: 15.12.2022
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: laborant mikrobiologiczny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin w tygodniu: 40.0
Wymagania konieczne: wykształcenie w kierunku genetyki

Handlowiec

Prowadzenie i opieka nad sklepem internetowym z włączeniem platform typu marketplace. Działania promocyjne na w/w platformach i w sklepie internetowym. Kontakty aktualnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów na podstawie baz danych klientów firmowych. Ścisła współpraca z działem marketingu .

Zawód: handlowiec
Wynagrodzenie: podstawa + premia
Wymagania konieczne: kreatywność, umiejętność działania pod presją czasu, zorientowanie na wynik, systematyczność, punktualność, odpowiedzialność.
Mile widziane: umiejętność pracy z oprogramowaniem OPTIMA ERP, znajomość platform marketplacowych (facebook, shopee, allegro, olx, amazon, sprzedajemy, zasad dokumentacji sprzedażowo – magazynowej.